Witam Serdecznie

Zapraszam na profesjonalne lekcje języka angielskiego online, a także z dojazdem do domu ucznia lub siedziby firmy. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i luźnej atmosferze oraz kładą szczególny nacisk na rozwój umiejętności porozumiewania się w tym języku. Przez cały okres nauki, od etapu początkującego, aż do osiągnięcia biegłości głównym elementem lekcji jest dynamiczna konwersacja. Już w trakcie pierwszej lekcji uczący się rozpoczyna rozmowę na proste tematy, a w miarę postępu nauki stopniowo poszerza się zakres słownictwa i form gramatycznych. Efekty nauki są wyraźnie zauważalne już po pierwszej lekcji, co stanowi doskonałą motywację do dalszej pracy. Bogaty zakres tematów do rozmowy w połączeniu z przyjaznym i luźnym przebiegiem zajęć sprawia, że nauka staje się zarówno efektywna, jak i przyjemna.

Posiadam wyższe wykształcenie filologiczne oraz techniczno-biznesowe. Posiadam uprawnienia translatorskie FSNT NOT oraz międzynarodowe certyfikaty nauczycielskie CELTA oraz DELTA. Od ponad dwudziestu lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Moimi uczniami są dzieci w wieku od 5 lat, uczniowie szkół podstawowych i średnich. Prowadzę zajęcia uzupełniające dla studentów wydziałów filologicznych oraz innych kierunków. Moimi klientami są również osoby dorosłe, dla których prowadzę zajęcia pozwalające na opanowanie języka w związku z wymaganiami zawodowymi oraz turystyką wakacyjną. Współpracuję również ze studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Prowadzę także zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego, testu ósmoklasisty, egzaminów FCE, CAE, CPE, LCCI, TOEFL, ELSA, IELTS, SAT i innych. Kompleksowo przygotuję dzieci, młodzież i dorosłych do nauki za granicą na poziomie podstawowym, średnim, akademickim oraz profesjonalnym (w branży biznesowej, technicznej, prawniczej, medycznej i innych).

Języki obce to moja pasja. Oprócz doskonałej znajomości języka angielskiego (C2) ( i polskiego :-) ) posługuję się sprawnie niemieckim (C1), rosyjskim (B2) i hiszpańskim (B2). Potrafię również porozumiewać się w języku francuskim (A2), a także chińskim (A2). 
Oprócz języka angielskiego zajmuję się również nauczaniem języka niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

Zapraszam do nauki :-) Zachęcam do rozmowy telefonicznej lub korespondencji pocztą elektroniczną. Na podstawie Twoich dotychczasowych osiągnięć w nauce języka, oczekiwaniach i celach nauki określimy ramowy plan wspólnej pracy.

Do zobaczenia :-)

Ziemowit Sysio