Witam serdecznie na mojej stronie

Zapraszam na profesjonalne lekcje języka angielskiego z dojazdem do domu ucznia lub siedziby firmy. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i luźnej atmosferze oraz kładą szczególny nacisk na rozwój umiejętności porozumiewania się w tym języku. Przez cały okres nauki, od etapu początkującego, aż do osiągnięcia biegłości głównym elementem lekcji jest dynamiczna konwersacja. Już w trakcie pierwszej lekcji uczący się rozpoczyna rozmowę na proste tematy, a w miarę postępu nauki stopniowo poszerza się zakres słownictwa i form gramatycznych. Efekty nauki są wyraźnie zauważalne już po kilku lekcjach, co stanowi doskonałą motywację do dalszej pracy. Bogaty zakres tematów do rozmowy w połączeniu z przyjaznym i luźnym przebiegiem zajęć sprawia, że nauka staje się zarówno efektywna, jak i przyjemna.

Posiadam wyższe wykształcenie filologiczne oraz techniczno-biznesowe. Posiadam uprawnienia translatorskie FSNT NOT oraz międzynarodowy certyfikat nauczycielski CELTA. Od kilkunastu lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Moimi uczniami są dzieci w wieku od 5 lat, uczniowie szkół podstawowych i średnich. Prowadzę zajęcia uzupełniające dla studentów wydziałów filologicznych oraz innych kierunków. Moimi klientami są również osoby dorosłe, dla których prowadzę zajęcia pozwalające na opanowanie języka w związku z wymaganiami zawodowymi oraz turystyką wakacyjną. Współpracuję również ze studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Prowadzę także zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego, testu ósmoklasisty, egzaminów FCE, CAE, CPE, LCCI, TOEFL i innych.

Języki obce to moja pasja. Oprócz doskonałej znajomości języka angielskiego (C2) ( i polskiego :-) ) posługuję się sprawnie niemieckim (B2) i rosyjskim (B1). Potrafię również porozumiewać się w języku hiszpańskim (A2), francuskim (A2), a także chińskim (A2). 

Zapraszam do nauki :-) Zachęcam do rozmowy telefonicznej lub korespondencji pocztą elektroniczną. Na podstawie Twoich dotychczasowych osiągnięć w nauce języka, oczekiwaniach i celach nauki określimy ramowy plan wspólnej pracy.

Do zobaczenia :-)

Ziemowit Sysio